לצפייה
בפרויקט

תחזוקת אתרים

למה זה
חשוב

טיפול קבוע באתר יבטיח שהוא יפעל בצורה חלקה, ייראה נהדר ויספק חווית משתמש מעולה. זה יוביל ליותר לקוחות מרוצים ולעסק מצליח יותר!

אבטחה

אתר מאובטח מגן על נתונים רגישים, מונע מתקפות האקרים, משפר את דירוג האתר ומגביר את האמון של הלקוחות – כל אלה תורמים לצמיחה עסקית, הגברת המכירות ושיפור האמינות.

ביצועים

חשוב לתחזק את האתר כדי שהוא יעבוד כמו שצריך. אתר איטי או לא זמין עלול לגרום לאיבוד לקוחות. תחזוקה קבועה תעזור לשמור על האתר מהיר וזמין, ומבטיחה שהחוויה של המבקרים תהיה חיובית.

שקט נפשי

תחזוקת אתר היא השקעה משתלמת, לא רק מבחינה עסקית, אלא גם מבחינה אישית. היא מעניקה שקט נפשי ומאפשרת להתמקד במה שחשוב באמת.

מה אתם
מרוויחים

חווית משתמש מעולה

ראש שקט ועסק מאורגן

הצלחה עסקית

מה כלול
בתחזוקה

חשוב לי שתהיו מרוכזים בעסק שלכם בצורה הכי טובה, לכן תשאירו לי את כל המסביב כדי שבאמת תוכלו להתמקד במה שחשוב: צמיחה והצלחה!

אחסון אתר

שכחו את כל הסיפור על שרתים - אני דואג לכל זה בשבילכם! כל האתרים שלי מאוחסנים על שרתים חזקים במיוחד, מותאמים לוורדפרס, כדי שהאתר יטוס!

חידוש דומיין

הדומיין שלכם הוא כמו הכתובת של הבית שלכם, רק באינטרנט. חשוב לשמור עליו פעיל ומעודכן, וזה בדיוק מה שאני עושה. אני דואג לחידוש הדומיין באופן אוטומטי, כך שלא תצטרכו לדאוג.

עדכוני מערכת ותוספים

אתר הוא נכס דיגיטלי יקר ערך, ולכן חשוב לשמור עליו מעודכן ומוגן מפני איומים. שמירה על עדכונים מבטיח שהאתר יפעל בגרסה המאובטחת ביותר, תוך שמירה על ביצועים מיטביים ותאימות מלאה.

חידוש רישיונות

כחלק מתחזוקת האתר, אני מבצע עדכון שוטף של כל תוספי הפרימיום המותקנים עליו. במסגרת זו, אני גם דואג לחדש את רישיונות התוספים באופן קבוע, תוך הבטחת חיסכון משמעותי עבורכם.

ניקוי בסיס נתונים

ניקוי בסיס נתונים הוא תהליך חיוני להסרת נתונים מיותרים ולא רלוונטיים. נתונים אלה, כמו גרסאות ישנות של פוסטים, תגובות ספאם, הגדרות זמניות ועוד, יכולים לתפוס מקום אחסון יקר ולפגוע בביצועים.

סריקות אבטחה

הגנה מקיפה על האתר עם סריקות אבטחה יומיות לאיתור תוכנות זדוניות, פריצות או פרצות אבטחה, סריקות האבטחה מבטיחות אתר מאובטח 24/7, תוך זיהוי ונטרול איומים בזמן אמת.

ניטור האתר

ניטור האתר מבטיח שהאתר יהיה תמיד פעיל, תוך זיהוי ופתרון בעיות באופן מיידי. אני בודק את זמינות האתר כל 5 דקות, 24/7. במידה ומתגלה בעיה, אני מקבל התראה מיידית ופועל כדי לטפל בה.

גיבויים אוטומטיים

בנוסף לגיבויים אוטומטיים שמתבצעים באופן יומי, האתר עובר גם גיבוי מלא כל שבוע. גיבוי זה מאוחסן מחוץ לשרת, במקום בטוח, כדי להגן עליו מפני אובדן נתונים במקרה של תקלה או פריצה.

התאמה לצרכים שלכם

רוצים להתאים את תוכנית התחזוקה החודשית לצרכים הייחודיים שלכם? אין שום בעיה! אני מציע שירותי תחזוקה מותאמים אישית שיאפשרו לכם לקבל את המענה המדויק שאתם זקוקים לו.

מאמרים
אחרונים

בטוויסט, אני לא רק בונה אתרים מושלמים. אלא גם רואה את עצמי שותף להצלחה, ודואג לספק לכם את הכלים שדרושים כדי לקחת את העסק שלכם לשלב הבא.

מהי חוויית משתמש ולמה היא כל כך חשובה?
בניית אתרים
מהי חוויית משתמש ולמה היא כל כך חשובה?
איך למשוך את האנשים הנכונים לאתר שלך
בניית אתרים
6 דרכים שיעזרו לכם למשוך את האנשים הנכונים לאתר שלכם.
הצ'קליסט המלא לבניית אתר מוצלח

צ'קליסט מיוחד בשבילכם - כדי שלא תפספסו כלום.

התאמת האתר שלכם למובייל
בניית אתרים
5 דרכים להתאמת האתר שלכם למובייל.
בניית אתרים
למה שתישארו מאחור: הקמת חנות מכירות
וויקס או וורדפרס מה עדיף?
בניית אתרים
וויקס או וורדפרס מה עדיף? כל התשובות כאן!
פססס... מצאתם מה שחיפשתם?

אני מציע שיחת אפיון ראשונית מתנה לגמרי ובלי שום התחייבות